Information  

   

   
   

USULIO HOLDING s.r.o. - moderní design a interiér

  

Překvapíme vás moderním designem interiéru se spoustou zajímavých nápadů na vybavení, které oživí místnosti a  barvy do každodenního života. Díky harmonické souhře barev, světla, designu a materiálu zajišťujeme estetický design interiéru. Jako certifikovaní konzultanti v oblasti barev a zkušení designéři interiérů plánujeme a realizujeme individuální prostory s dobrým pocitem. V podnikání i v soukromí.

Usulio Holding s.r.o. vyvíjí koncepty kreativních prostor s velkou citlivostí a pozorností k detailům, které odpovídají vašemu individuálnímu stylu a osobnosti. Chtěli byste velmi osobní design interiéru na míru? Jsme na vaší straně ve všech fázích projektu - od první konzultace přes návrh konceptu až po koordinaci zúčastněných řemeslníků a partnerů.

Rádi vám poradíme, jak navrhnout a zařídit vaše prostory tak, aby vše vyhovovalo vašim designovým nápadům. Již ve fázi plánování a vývoje koordinujeme všechny důležité prvky: design, tvary, barvy a materiály. Těšíme se, až se vaše přání splní a představíme vám speciální designové nápady - pro vaše obchodní prostory i pro váš domov.

Stačí se podívat na projekty, které jsme již v portfoliu realizovali. Zjistíte, že každý projekt má něco zvláštního. Barvy a tvary harmonizují a dodávají příslušné místnosti velmi zvláštní atmosféru. Všechny tyto prostory, jako jsou restaurace a kluby, získávají obrovské charisma.

Prostřednictvím vlastních stolařů, architektů a montážních týmů vám nabízíme nákladově efektivní a rychlý kompletní servis.

Náš tým konzultantů vám rád poskytne nezávaznou nabídku a poradí vám ve všech záležitostech týkajících se vybavení interiéru.